Delphin Temizlik Robotu Türkiye Kurumsal ©

Delphin Türkiye Distribütörü
Renksu Arıtma Sistemleri A.Ş.
Turbo Brush (5740) - Kedi ve köpek tüylerini üstümüzden, koltuklardan ve yataktan almak için kullanılır...
Cila Makinası(8530) - Evinizde Delphininizle cila yapmanızı sağlar.
Delphin Hortum (1241) - Delphin uzun hortum 4m .Daha çok dublex evlerin merdivenlerini temizlemek için kullanılır ve hortumun standart hortumun yetişemedigi yerlerde kullanılır
Mini-Set (5750) - Delphin temizlik sisteminizle elektronik eşyaların içini temizlemede kullanılır (Bilgisayar,müzik seti,dvd player,hoporlör v.b) ve Balon,deniz yatağı şişirme gibi işlerdede kullanabilirsiniz.
Flipper TA (Halı Yıkama Aparatı) - Delphin temizlik sisteminin üzerine yerleştirilir. Halı ve Koltuk yıkama özelliğine sahiptir. Üzerinde halıya taziklikli su vermek için ufak bir motor taşır. (3 YIL GARANTILI)
Camlarınızı yıkayıp silmek için tasarlanmıştır.
Sinek Savar Koku - Odanızda çalıştığı zaman 80 m2 bir alanda etkili olup odanıza hoş bir limon kokusu verip sivri sinekleri odanızdan kovuyor 125 ml.Delphin veya Zimar ile çalışır.
Water Basın Big - (Büyük Su Haznesi) Uçak camından yapılmış olup Delphin temizlik sisteminizle 400 m2 daha büyük alanları temizlemenizi sağlar daha çok kullanım yeri oteller,iş yerleri ve büyük villalardır.
Delphin Dörtlü Koku - Delphin fabrıkası tarafından astım ve alerjı hastalarını etkilemeyecek şekilde yapılmış Portakal,Okuluptus,Çam,Mentol dogal dörtlü koku.
Sprey Kavonozu(3080) Delphin temizlik sisteminin komprosor tarafina takilarak kullanabileceğiniz bu aparatla boyama,cilalama,sulama,ilaçlama v.b işlemlerde kullanılır.
Delphin leke çıkartıcı yoğun formül...
Jakuzi aparatı ister küvet ister havuzunuza koyabilirsiniz...
Anti bakteriyel paspas.
5 cm boyunda Delphin oyuncak yukarıda asma yeri bulunmakta.