Delphin Temizlik Robotu Türkiye Kurumsal ©

Delphin Türkiye Distribütörü
Renksu Arıtma Sistemleri A.Ş.


delphin ürün özellikleriDelphin dünyadaki tek filtresiz temizlik robotudur. Bu nedenle asla hiçbir yerinde bakteri üremesine izin vermez. Bu sistemi yapabilmek için firmamız mühendislere ve tasarımlara 1.8 milyon euro harcamıştır. Patentli sistemi sayesinde tüm tozları suya verir ve oradan çıkmasına asla izin vermez. Bu özel sistem sayesinde astronomik rakamlara filtre almaktan kurtulmanızın yanında süper performans sağlarsınız.İçindeki motor 3 türbünlü mühendislik harikası bir jet motorudur hiç durmadan yıllarca çalışabilir ortalama ömrü 35-40 yıl kadardır. Jet motoru dumanı ve birçok havadaki gazı suyla yıkamaktadır.

Bazı filtreli temizlik robotu satıcıları suyun dumanı tutamadığını idea edip nargile örneği vermektedirler oysaki hiçbir nargile jet motoru ile çalışmaz ve L-Lamilla dediğimiz 1.8 milyon euroya çalışan sistemle çalışmaz. Nargile sistemi çok basittir. Delphinin içindeki Suyun çamurlaştığını tozu tutmada zorlandığını yazmışlardır suyun çamurlaşması 500- 600 m2 den sonra başlamaktadır bu durumda suyu değiştirmek yeterli olacaktır.

Delphin motorunu kendi üretir ve asla başka firmalara motor satmaz bu şekilde teknolojisini sadece kendi kullanır. Delphinin gövdesi plastik değildir uçak ve helikopter camında kullanılan polikarbondan yapılmıştır. Kapalı motor teknolojisi sayesinde motora nem gelmez bu çok yeni bir teknolojidir. Delphin çok yüksek teknolojiyle yapılmıştır Astım, alerji hastalarının ve titiz ev hanımlarının Avrupa da en çok doktorların tavsiye ettiği makinedir.

5 Yıl Full, 10 Yıl Motor Garantisi bulunmaktadır.

kullanım özellikleri teknik özellikleri